DataLife Engine > Статьи партнёров > Реєстрація юридичної особи

Реєстрація юридичної особи


22 июня 2014. Разместил: Microsoft
Реєстрація юридичної особи

Проведення реєстрації юридичної особи – це надто складне та відповідальне завдання. На сьогоднішній день є можливість звернутись в компанію, яка надає послуги з консультування, а також робить більшу частину роботи, яку необхідно виконати при реєстрації. У цьому випадку, підприємець, матиме можливість уникнути помилок, та дрібних проблем, що можуть з`явитись в ході самостійної реєстрації.
Для того щоб реєстрація юридичної особи на державному рівні пройшла успішно, в першу чергу необхідно визначитися з формою майбутнього підприємства.

Найбільш популярним на сьогоднішній день є індивідуальний підприємець (ІП). Це організаційно-правова форма значно великої частини невеликих підприємств. В цьому випадку матеріальна відповідальність, власне підприємця, обов`язково компенсується достатньо вигідними умовам, що стосуються оподаткування, що в свою чергу, дає можливість вести свій бізнес легко та без проблем.
Товариство з обмеженою відповідальністю (надалі ТОВ) – найбільш популярна форма реєстрації юридичної особи на території України. Різниця між ТОВ і ІП полягає в тому, що в першому випадку більш вигідна схема оподаткування, а в другому разі цього немає. Усі фінансові ризики, які виникають в ході роботи компанії покриваються повністю за рахунок статутного капіталу самої компанії.
Закриті та відкриті акціонерні товариства (ЗАТ і ВАТ) - це висока ступінь для розвитку організації. Не беручи до уваги того факту, що організаційно-правові форми не дуже популярні в процесі ведення бізнесу, все ж таки є переважними для підприємців, які в перспективі планують відкрити достатньо великий бізнес.

Також існують некомерційні організації (НКО) дають можливість зареєструвати фірму, чи компанію в різних її формах, тобто релігійне суспільство, спілка, фонд и т.д.
В першу чергу, для реєстрації юридичної особи необхідно укласти договір, а також зібрати пакет всіх необхідних документів. Далі необхідно нотаріально завірити усі необхідні документи, а уже потім подавати всі документи у податковий орган, після чого чекати готових документів.
Якщо у вас обмаль часу, щоб зробити все самостійно, то маєте можливість скористатись послугами спеціалістів, котрі точно знають що треба робити, і як краще це буде для вас.