Від партнерів
Пошук по сайту
Від партнерів
Тематичні розділи
Реклама

Замовити роботу

Архів літератури
Підтримка

Тексти підручників належать їх авторам, на сайті розміщені для ознайомлення. Якщо ви є автором підручника, і не бажаєте, щоб підручник було розміщено на сайті, то напишіть на polkaknig [at] gmail.com, і підручник буде негайно знято з сайту.

Інформація
Реклама
 

Тонкощі процедури отримання дозволу на імміграцію
Категория: Статьи партнёров

Тонкощі процедури отримання дозволу на імміграціюЯкщо торкатися питання узаконення місцезнаходження іноземного громадянина у межах території України, то слід зазначити, що не лише перебування у статусі громадянина держави надає право на довготривале проживання в країні. Можна також говорити про отримання посвідки на постійне місце проживання та навіть оформлення дозволу на імміграцію в Україну. Останні, у свою чергу, мають різну юридичну силу та характеризуються своїми особливостями, перевагами та недоліками.

Зосереджуючи увагу на отриманні дозволу на імміграцію в Україну, наголошуємо, що проходження цієї процедури є можливим для двох груп іноземних громадян. До першої категорії належать представники імміграційної квоти, яка щорічно встановлюється відповідно до Закону України «Про імміграцію» та затверджується згідно з рішенням Кабінету Міністрів України. Таким чином, можна виокремити наступні позиції:  • представники науки та мистецтва, імміграція яких є перспективною та становить інтерес для України;

  • висококваліфіковані спеціалісти, імміграція яких є вигідною або навіть необхідною для держави;

  • іноземні громадяни, які раніше були резидентами України;

  • нерезиденти держави, які мають близьких родичів, які, у свою чергу, перебувають у статусі громадян України тощо.


Також слід говорити і про іншу категорію резидентів закордонних країн, до якої належать наступні групи іноземців:

  • піклувальники та опікуни резидентів держави, які визнані недієздатними;

  • іммігранти, які становлять державний інтерес для України;

  • один із представників подружжя у тому випадку, коли інший перебуває у статусі громадянина України.


Процедурою оформлення дозволу на імміграцію в Україну для іноземних резидентів встановлено необхідність проходження кількох основних кроків. Перш за все варто приділити увагу процесу збору пакету необхідних паперів, перелік яких не є єдино визнаним. Це зумовлено персоналізованим підходом до процедури отримання дозволу та передбаченням індивідуальності кожного окремого випадку. Підкреслюємо, що базовий пакет документів є фіксованим і не відрізняються від того, який необхідний для отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні.

Наступним важливим етапом є безпосередня й особиста подача заяви та зібраного пакету документів у територіальний відділ Державної міграційної служби України за місцем проживання іммігранта за умови, якщо той знаходиться у межах держави. У випадку, коли нерезидент України знаходиться не на території країни, слід звертатися до іноземного представництва України в межах держави перебування іноземця.

Звертайтеся до наших консультантів з метою отримання індивідуальної та персоналізованої інформації з приводу оформлення міграційного документу. Фахівці нададуть вичерпні відповіді на Ваші питання та закцентують увагу на нюансах і тонкощах процедури.

Ми допоможемо отримати дозвіл на імміграцію в Україну для нерезидента держави якнайшвидше та за прийнятною ціною!