Від партнерів
Пошук по сайту
Від партнерів
Тематичні розділи
Реклама

Замовити роботу

Архів літератури
Підтримка

Тексти підручників належать їх авторам, на сайті розміщені для ознайомлення. Якщо ви є автором підручника, і не бажаєте, щоб підручник було розміщено на сайті, то напишіть на polkaknig [at] gmail.com, і підручник буде негайно знято з сайту.

Інформація
Реклама
 

Порядок реєстрації касового апарату
Категория: Статьи партнёров

Порядок реєстрації касового апаратуВсім юридичним особам та приватним підприємцям України, що використовують у своїй діяльності касові апарати, необхідно провести їх реєстрацію. Даний процес не такий складний, однак, при реєстрації потрібно враховувати деякі нюанси.

Порядок реєстрації касового апарату в Україні:

  1. Набутий касовий апарат реєструється в сервісному центрі, який належить компанії, яка випустила касовий апарат. Як правило, такі сервісні центри знаходяться в тому ж місці, де касові апарати і реалізуються. За сервісне обслуговування необхідно вносити щомісячну плату. Але, як правило, це вельми і вельми незначна сума.
  2. Потім апарат потрібно завізувати в інспекції по податках, використовуючи юридичну адресу або адресу реєстрації приватного підприємця. Відзначимо, що реєстрація касового апарату повинна проводитися за місцем фактичного його використання, і якщо фактичне місце діяльності не збігається з юридичним, то потрібно оформляти тимчасову реєстрацію касового апарату. Це ж стосується і касового апарату, який використовують приватні підприємці. Причому реєстрація за юридичною адресою все одно обов'язково. Якщо сказати простіше, то реєструвати його потрібно 2 рази (за юридичною та фактичною адресою, якщо вони не збігаються).
  3. Після реєстрації в податковій інспекції, касовий апарат пломбується в сервісному центрі, після цього видається документ, що підтверджує пломбування . У ньому вказуються і останні дані лічильника апарату (вони відмінні від "0" через тестової перевірки).