Від партнерів
Пошук по сайту
Від партнерів
Тематичні розділи
Реклама

Замовити роботу

Архів літератури
Підтримка

Тексти підручників належать їх авторам, на сайті розміщені для ознайомлення. Якщо ви є автором підручника, і не бажаєте, щоб підручник було розміщено на сайті, то напишіть на polkaknig [at] gmail.com, і підручник буде негайно знято з сайту.

Інформація
Реклама
 

Як домогтися результатів від спортивного харчування
Категория: Інша література

Як домогтися результатів від спортивного харчування

У статті буде розказано, як зробити прийом спортивного харчування результативним і не розчаруватися в ньому. В останні 10 років спортивні харчові добавки знайшли величезну популярність серед атлетів, особливо силових видів спорту. Через активні рекламні кампанії і велику кількість інформації в інтернеті, багато початківців серед спортсменів покладають завищені надії на «спортпит», які часто не виправдовуються. Але насправді, щоб добавки були «робочими», потрібно дотримуватися всього кількох принципів при виборі і вживанні.

По-перше, потрібно запам'ятати, що без фізичних навантажень (тренування в залі, біг, єдиноборства і т.д.) ніяке спортивне харчування не «наростить сухі м'язи» і не «скине вагу». Спортивні добавки – це саме добавки до регулярних грамотних тренувань і налагодженого раціону харчування. Тільки в такому випадку можна очікувати позитивних результатів.

Харчові добавки необхідно вибирати відповідно до своєї мети, при цьому звертаючи увагу на другорядні і/або побічні ефекти, зазначені на упаковці або в картці товару. Наприклад, ви хочете збільшити м'язову витривалість (і, як наслідок, силу), при цьому зберігши або поліпшивши рельєфність мускулатури. Може здатися розумним купити креатин – він дійсно підвищує короткочасну витривалість безпосередньо під час виконання вправи (на 3-7 разів більше повторень в підході). Однак у нього (у найпоширенішої форми – моногідрату) є «побічний ефект»: від креатину трохи «заливає водою». Зрозуміло, що це негативно позначиться на промальовуванні м'язів, тому на «сушці» краще від нього відмовитися.

Щоб спортивне харчування принесло хороші результати, необхідно дотримуватись рекомендацій щодо застосування. Велику роль відіграє час прийому щодо тренування. Потрібно звернути увагу на сполучуваність добавки з іншими препаратами і звичайними продуктами харчування. Наприклад, високовуглеводний гейнер і жироспалювач поєднувати нерозумно, оскільки мета їх споживання – протилежна.

Важливо відрегулювати свій раціон харчування, щоб спортивні добавки грамотно і раціонально доповнювали основну їжу. При цьому, можливо, доведеться відмовитися від деяких харчових звичок. Наприклад, немає сенсу вживати жироспалювач, якщо ви їсте кожен фастфуд чи булочки і торти. У той же час на періоді набору загальної маси нічого страшного в шматку торта або парі штук печива в ранковий час не буде.

Джерело: daypic.ru